WISHES 2O15 - 2O16

Konečně po dlouhé době zase nějaký článek! Už se těším až budeme mít po maturitě, protože už mě to štve to věčné učení a otravování od všech učitelů a učitelek. Včera jsem odeslala svou maturitní práci, tak snad bude vše v pořádku, ale dala mi zabrat, ale vůbec jsem se na to nějakým způsobem nesoustředila. Jde mi pouze o to to odevzdat a mít to hotové! Ne aby se to líbilo ostatním, ale tak aby se to líbilo mně! :-)
No a teď k obrázku dole. Jelikož doufám, že najdu co nejdříve práci, protože chci pracovat, akorát bych teda chtěla dělat z domova, protože já vůbec nejsem kolektivní typ, úplně nenávidím kolektivní práci. Já vím díky tomuto mám hodně problémů s lidmi, ale úplně nesnáším když se na mě někdo lepí, nebo když mě někdo táhne dolů, chci jet sama na sebe! Ale bohužel za to jsem dost kritizována nejenom od příslušníků domácnosti ve které momentálně trávím čas. Štve mě to, ale taky musí pochopit, že každý je jiný a ne všem se líbí to, co se líbí ostatním. A to že zrovna oni mají rádi práci v kolektivu, nemusí nutně znamenat, že i já to budu mít ráda!
Takže ze začátku doufám že ano najdu si kolektivní práci a třeba tam zapadnu, ale nekolektivní člověk jako já by měl pracovat sám za sebe. Kdo ví, třeba budu pokračovat tím povoláním, které snad už dostuduji!  = fotograf = Proto toto☻↓

9 comments:

 1. iPhone a MacBook je - aspoň podľa mňa - sen každého. Alebo na ne aspoň každý raz "mrkol" :D
  beelievin.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. To ano, ale můj je to hlavně proto, že ve škole máme Mac a skvěle se mi na něm pracuje s fotkama! :) takže tak no

  ReplyDelete
 3. Většinu z tvých věcí na wishlistu bych také chtěla :) Máš moc hezký blog ;) Kdybys měla chuť byla bych moc ráda, kdybys i ty navštívila můj blog, případně se stala mojí čtenářkou :) !! Měj se hezky..:)
  FASHION & BEAUTY

  ReplyDelete
 4. Hezký Wishlist..:)
  Jinak zcela tě chápu - ne každý je teamovej typ..:)

  ReplyDelete
 5. Einmal das Mac Book und die Michael Kors Tasche zum Mitnehmen bitte. :D

  Liebste Grüße,
  Lisa von Ash Blonde

  ReplyDelete
 6. iPhone mám na svém wishlistu už strašně dlouho, ale bohužel ho stále nemám :D Každopádně strašně toužím po 90% těch věcí, co máš na wishlistu.

  joantullo.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. přesně po této mk kabelce toužím!

  ReplyDelete
 8. love this all!
  check out our blog too :)

  ReplyDelete
 9. Great blog♥

  How about follow each other?
  I follow your blog. Waiting for you♥
  My Blog: http://juliemcqueen.blogspot.com

  ReplyDelete