CHICKEN TORTILLA

DObrý podvečer! Hlásím se zase po dlouhé době, moc se omlouvám!
Určitě každý z Vás zná placky, kterým se říká tortilly. Takže pro vás přináším super inspiraci na letní zdravý oběd nebo večeři, protože to vypadá krásně a ještě lépe chutná. Takže budete potřebovat na jednu porci: 1 tortillu, 1 kousek masa - kuřecího(př. prso), grilovací koření, půlka mrkve, ledový salát, olej - olivový, slunečnicový, atd.. jaký chcete.

Tortillu necháme na později a nejprve si připravíme směs na maso. Očistíme maso a  nakrájíme ho na kostky. Do mísy smícháme olej a grilovací koření a přidáme maso a na nějakou dobu (cca. 1h. - 2h.) dáme odležet do lednice.
Mezitím si očistíme mrkev, kterou nakrájíme na kostičky a spolu se salátem opláchneme.
Na pánev dáme trošku oleje a směs masa, kterou jsme měli v lednici.
Až bude maso měkké a zatáhlé, tak uděláme tortillu podle návodu na obalu a poté rozložíme na tortillu maso, mrkev, salát, popřípadě si můžete třeba přidat olivy nebo tak něco. Srulujete a máte hotovo! Mňam! Hodně štěstí. :)

POZN.: Můžete si to samozřejmě dochutit podle vlastní chuti - sůl, pepř, atd.. já jsem to už nědělala, protože já nemám ráda slané a kořeněné jídla a navíc grilovací koření je dost kořeněné, takže mě to stačilo. Ale 100 lidí, 100 chutí.

1 comment:

  1. Já si ji dělávám podobně, akorát nesnáším kuřecí takže buď tam hodím tempeh, nebo tofu, nebo krůtí :)

    ReplyDelete