COOKIE

Krásnou neděli všem. Včera se toho docela dost událo. Ale nejvíc super bylo probuzení s tím, že mi volala teta, že našla koťátko, které málem přejelo auto a že šlo za nima a teda jestli ho nechci. Tak jsem jí řekla, ať mi ho teda donesou, že si ho vezmu a pak se uvidí co s ním. Ze mě bude úplná kočičí máma! :D Ale ne, kamarádka řekla, že ho chce a že si ho vezme. A když ne, tak by si ho prý vzal taťka. Vypadá to na kocourka, ale já to nepoznám, ale podle internetu kocourek. To koťátko nemá víc jak dva měsíce, teda alespoň podle toho jak je veliké. Krásně papká a dnes jsem ho/ji dala na kočičí záchodek a chviličku se v tom hrabala a pak udělala bobek. :D A všechno zahrabala. Šikovné koťátko. :-)
Jinak včera jsme byli s kamarádem v kině na Nerve: Hra o život, ale teda čekala jsem od toho daleko víc, kdyby jsme přišli o 5 minut dřív, tak jdem na Buchty a klobásy, ale jelikož jsme dojeli později, tak jsme vybrali toto. Ale tak nevadí, nebylo to zase tak hrozné, ale v těch ukázkách to vypadalo líp. A ten konec mě ani ne tak překvapil, jakože spíš jsme si myslela, že opravdu někoho zastřelí, nebo že se postřílejí navzájem! :D Ale tak asi mám moc bujnou fantazii. Tak si užívejte tropickou neděli, zatím se s Vámi loučím. Páá1 comment:

  1. To je roztomilé!! Dáváš jim hrozne roztomilá jména :) Jinak s Blue si určitě sednou, jsou to preci jen kotatka :)) A jinak Buchty a Klobasy, to si asi taky zas o tolik nepřišla :D

    ReplyDelete