WINTER THINGS

Po delší odmlce se znovu ozývám a nemůžu tomu uvěřit, za chvíli tady máme Vánoce. Ten rok tak neskutečně rychle utekl. Vše co se letos událo, ať už to dobré, nebo to špatné, mělo v mojem životě nějakou roli ,nějaký význam, který mě posouvá vpřed. Sice letos asi budou takové smutnější Vánoce, ale nenaděláme nic. Ke konci roku se začalo hodně věcí kazit, ale poznala jsem nové přátele, dívám se na věci z různých úhlů pohledu a věřím, že příští rok bude daleko lepší jak ten letošní. A dnes jsem byla na pohřbu. "Říkám, samé lepší zprávy!" :'( Tak snad ten příští rok bude super.
No abych nebyla celou dobu negativní, tak celý tento víkend byl naprosto parádní.

V pátek jsme s kamarádkama udělaly "čajový dýchánek", ale ne kecám, dali jsme si víno a zahrály jsme si nejlepší hru na světě! Hrály jsme ji skoro dvě hodiny a tak neskutečně moc jsme se nasmály, že mi z toho tekly i slzy. Ta hra se jmenuje "Karty proti lidskosti" a myslím si, že je to parádní zábava na páteční večer. V sobotu ráno mi psala kamarádka, jestli teda nakonec nechci jít na jejich ples, a nakonec jsem moc ráda, že jsem souhlasila a že jsem šla. Tak skvěle jsem se dlouho nebavila. Sice chvilkama to stálo za prd, ale to bylo jenom tehdy, když DJ začal hrát absolutní kraviny! :-D Ale jinak to bylo opravdu fajn. Zatančili jsme si, pobavili se a domů jsem se s kamarádkou vrátila tak nějak kolem šesté hodiny ranní! :-D Pak jsme si ještě nějakou dobu povídaly a pak jsme padly únavou.
No a dnešek zakončím tak, že si s Blue pustíme nějaký pěkný film a půjdeme spát. Sice mám odpolední, ale dnes toho bylo na mě moc. Krásnou dobrou noc! :-)
No comments:

Post a Comment