TOFU SALAD RECIPE

Už opravdu dlouhou dobu jsem nic nenapsala a konečně jsem si řekla, že už by bylo na čase to napravit. Mám zase naplánovaných milion tisíc článků, no tak snad se mi bude dařit je pravidelně vydávat. No a teď k tomu, co jsem si pro Vás dnes nachystala.
Jelikož miluji jídlo a baví mě to, jak hraje všemi barvami a zároveň je zdravé, tak bylo jasnou volbou to, že po dlouhé odmlce udělám článek s nějakým zdravým receptem. Poslední dobou mi přijde, že tento blog se pomalu mění na food blog plný jídla a receptů.

Začneme tím, že si nakrájíme tofu na malé kostičky a posypeme nějakým kořením (já jsem použila grilovací směs), hodíme na jakkýkoliv olej (kokosový, olivový, ...) a smažíme. Nakrájíme si trochu papriky (já použila žlutou a červenou), ale samozřejmě můžete dát i zelenou.. Vše podle chuti. Nakonec přidáme asi 2 lžíce kečupu. Do misky si mezitím nachystáme nějaký mix salátů a nakrájíme salátovou okurku na kolečka a přihodíme k tomu. No nakonec přidáme naši směs, kterou jsme si připravili na pánvi a teď už Vám přeji jenom dobrou chuť.
Recept je rychlý, zdravý, chutný, levný, ale hlavně ho nedělal Láďa Hruška!! Takže by měl být i docela k jídlu! :-D

I já, člověk, který absolutně nesnáší papriku a rajčata se přokonal a snědla jsem to celé a ještě bych si přidala. Ale došel mi kečup tak mám smůlu no! :-( :-D
Přeji všem krásný zbytek večera a snad se Vám tento recept bude líbit a třeba ho někdy i vyzkoušíte. :-)
No comments:

Post a Comment